Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Vaporesso E Sigara

Vaporesso E Sigara

Vaporesso Elektronik Sigara

Geleneksel sigaradan kurtulmak için elektronik sigara kullanmak isteyen kişiler, mutlaka Vaporesso elektronik sigara hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Kişilerin çok tercih ettikleri markalar arasında yer aldığının bilgisini vermek doğru olacaktır. Farklı bütçelere hitap ediyor oluşu, günümüzün en çok tercih edilen en kaliteli elektronik sigara markalarından biri haline getirmiştir.

Vaporesso elektronik sigara normal sigara kullanarak ciğerlerine daha fazla hasar vermek istemeyen kişilerin mutlaka değerlendirmeleri gereken ürünlerdir. Düzenli kullanımda tütün ihtiyacını azaltacak ve kişileri sigara içmeye teşvik edecektir. İlk etapta sigaranın verdiği hissi tam olarak sağlayabileceği tartışılabilecek bir cihaz olsa da, iki gün içerisinde kişilerin duyduğu ihtiyaç azalacaktır. Bunun yanı sıra tam olarak geleneksel sigarayı karşılamayacağı için, kişiler sigaradan tamamen kurtulmuş olacaklardır.

Vaporesso Elektronik Sigara Özellikleri

 • Vaporesso elektronik sigara, farklı bütçelere hitap eden farklı batarya seçeneklerine sahip bir markadır. Kişiler alacakları ürünü sigara içme potansiyellerine göre seçmelidir. Günde bir paketten fazla sigara tüketen kişilerin daha iyi bir batarya ömrü olan cihazlara yönelmeleri gerekir. Ancak sigara tüketimi az olan ve bunu tamamen ortadan kaldırmak isteyen bireyler, daha uygun cihazlara yönelebilir.
 • Sigaranın farklı renk ve tat aromaları mevcuttur. Kişilerin üzerinde kötü koku yaratmayacak, aksine şekerli bir koku yayacaktır. Bu durum pasif içicilik sorununu da engelleyecek ve daha sağlıklı bir hayata adılan ilk adım olarak nitelendirilecektir.
 • Vaporesso elektronik sigara yoğun tütün içerikli bir üründür. Ancak kişiler yine kendi ihtiyaçları doğrultusunda tütün miktarını, nefes sayısını ve buhar oranını arttırıp azaltabilme yetkisine sahiptir.
 • Geniş ekranıyla kolay yönetilebilen markanın farklı renk seçenekleri mevcuttur. Kişiler kendi istedikleri renkte ürünü tahsil edebilir, ayrıca farklı boy seçenekleri de vardır.
 • Ağırlığı çok düşük olan ürünün kolay taşınabileceğinin bilgisi de önemlidir. Kişiler isterlerse ceplerinde, isterlerse de çantalarında bu ürünü sanki bir şey yokmuşcasına taşıyabilir.
 • Bu marka günümüzde en çok tercih edilen ve kullanılan ürünler arasındadır. Kullanıcı yorumları son derece olumludur. Kişiler tercihlerini yaparken mutlaka kullanıcı yorumlarını değerlendirmelidir.

Vaporesso Elektronik Sigara Fiyatları

Vaporesso elektronik sigara fiyatları kişilerin tercih edecekleri modelden modele değişiklik arz etmektedir. Bazı modeller çok daha uygun fiyatlıyken, bazılarının fiyatı biraz daha yüksektir. Yoğun sigara tüketimi olan kişiler, günde bir paket aldıklarında 30 günde eden fiyatla neredeyse aynı fiyattadır. Dolayısıyla kişiler ilk ay bu ürünü kullandıktan sonra, ikinci ay kara geçmiş olacaklardır. Geleneksel sigara sağlığa verdiği zararların yanı sıra çok masraflıdır. Kişilerin bütçesini ciddi anlamda etkileyen bu üründen vazgeçmek isteyen kişiler, ay başında ödeyecekleri toplu bir ödeme ile daha rahat bir yaşama kavuşabilme şansına sahip olacaklardır.

Vaporesso elektronik sigara diğer markalarla kıyaslandığında kişilerin tercih edebilecekleri daha kaliteli bir üründür. Diğer markalardan ayrılan, avantajlı birbirinden güzel özellikleri bulunmaktadır. Dolayısıyla mutlaka kişilerin değerlendirme listelerinde yerini almalıdır.

 

Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Elektronik Sigara Gitti Gidiyor Vaporesso Polar Kit 220W Elektronik Sigara Vaporesso Pola..
780.00TL
2 yorum yapılmış.
Elektronik Sigara N11 Vaporesso Tarot Pro 160 Watt Elektronik Sigara Mod TAROT PRO maksim..
679.00TL
1 yorum yapılmış.
Geekvape Aegis Legend Elektronik Sigara Geekvape Aegis Legend Elektronik Sigara, Geekvape ser..
699.00TL
Geekvape Frenzy Pod Mod Elektronik Sigara Geekvape Frenzy Pod Mod Elektronik Sigara, sigarayı..
495.00TL
Orijinal Yüksek Kaliteli Gitar Başlangıç Kiti E Sigara Mini Kutusu Mod Vape Mods Elektronik Sigar..
650.00TL
Vapor Storm Box Mod Storm 100w Elektronik Sigara Kit Vapor Storm 100W Box MOD Standart Paket ..
600.00TL
Vaporesso Attitude Kit Elektronik Sigara Vaporesso Attitude Kit Elektronik Sigara Parametrele..
650.00TL
1 yorum yapılmış.
Vaporesso Zippo Çakmak Görünümlü Elektronik Sigara   [30 ML NATURA E LİKİT HEDİYELİ] ..
490.00TL
1 yorum yapılmış.
Vaporesso Cascade One Plus SE Elektronik Sigara  Ürün Tanıtımı Vaporesso Cascade One..
399.00TL
Vaporesso GTX Go 40   Vaporesso GTX Go 40 , GTX Go 80'in mini versiyonu, görünt..
499.00TL
Vaporesso GTX Go 80 Pod Kit Vaporesso GTX Go 80 Pod Kit elektronik sigara severlerin rahatlık..
629.00TL
Vaporesso Guardian One Elektronik Sigara + (1 Adet Natura 30 ML E-Likit Hediyeli) 4..
410.00TL
3 yorum yapılmış.
Vaporesso İtank   Sigara kullanımının gitgide artmasıyla, dumansız hava sahası etkin..
675.00TL
Vaporesso Luxe Iı 2 Kit 220w NRG-S Tank Günümüzde sigara bağımlılığı oldukça yüksek orandadır..
1,550.00TL
2 yorum yapılmış.
Vaporesso Luxe Kit 220W Skrr Atomizer 8ML ( Dokunmatik Ekran )   Vaporesso Luxe Elek..
1,460.00TL
2 yorum yapılmış.
Vaporesso Nebula Elektronik Sigara + (1 Adet Natura 30 ML E-Likit Hediyeli) 26650 ve 186..
760.00TL
3 yorum yapılmış.
Ayrıntılar Vaporesso Nebula Zephyrus V2 Elektronik Sigara Özellikleri: Zephyrus Tank Özel..
690.00TL
VAPORESSO NEXUS AİO STARTER KİT 650MAH ELEKTRONİK SİGARA Ürün tanıtımı İşte Vaporesso Nex..
300.00TL
Vaporesso Osmall Pod Bildiğiniz gibi Vaporesso şirketi uzun yıllardır bu sektörde ve eşsiz ci..
480.00TL
Vaporesso PodStick Başlangıç Seti yenilikçi vaping olan başlangıç kitiHer iki dünyanın en iyileri..
450.00TL
Vaporesso Polar 220W TC Kit Elektronik Sigara Özellikleri Vaporesso Polar 220W Starter, diğer..
1,020.00TL
Vaporesso Renova Zero Elektronik Sigara Nedir?   Yenilikçi bir çok özelliğe sahip ol..
540.00TL
Vaporesso Revenger 220W Kit Elektronik Sigara + (1 Adet Natura 30 ML E-Likit Hediyeli) ..
1,250.00TL
41 yorum yapılmış.
Vaporesso Revenger Go Elektronik Sigara Ürün Tanıtımı  Vaporesso Revenger GO E Esiga..
1,220.00TL
Vaporesso Revenger Mini Kit Elektronik Sigara Seti (+ Adet Natura E-Likit Hediyeli) Ürün Tanı..
840.00TL
Vaporesso Revenger X Set 220 W E Sigara Revenger ailesinin yeni uyesi Vaporesso Revenger X ye..
1,280.00TL
7 yorum yapılmış.
Vaporesso Swag PX80 Pod Elektronik Sigara Kiti Vaporesso Swag PX80 bu görüntüsü ile oldukça ş..
760.00TL
Vaporesso Swag Set Elektronik Sigara (+ 1 NATURA E-LİKİT 30 ML HEDİYE) Son yıllarda atağa kal..
720.00TL
19 yorum yapılmış.
Vaporesso Switcher 220 W Elektronik Sigara Ürün Özellikleri: Model Numarası: Vaporesso Sw..
895.00TL
Vaporesso Target Kit 75 W E Sigara + (1 Adet Natura 30 ML E-Likit Hediyeli) VAPORESSO ..
759.00TL
2 yorum yapılmış.


Elektronik Sigara | Buhar Keyf

Elektronik Sigara Hakkında Bilmemiz Gerekenler

Günümüzde sigara bağımlılığı hat safhada. Önüne geçilemeyen bu zararlı alışkanlık her yıl milyonlarca insanı çeşitli nedenlerle öldürmektedir. Özellikle de akciğer kanserinin en büyük nedeninin sigara olduğunu düşünürsek, durumun ne kadar ağır olduğunu da görebiliriz. Bu nedenle sigara kullanımı, insan sağlığına zararlı bir alışkanlıktır. Peki bu sigaranın alternatifi olarak elektronik sigara zararlı mıdır? Bu sorunun cevabını bu yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Sigara, içerisinde binlerce zararlı madde barındırmaktadır. Bu maddelerden 70 civarı ise kanserojen etkiye sahiptir. Bu nedenle düzenli olarak sigara kullanımı, sizi hem kendine bağımlı yapar hem de hayat kalitenizi düşürür. Özellikle de maddi anlamda 300 ila 500 lira arası kayıp yaşıyor olmak, sigaranın maddi zararını da gözler önüne sermektedir. Zira aylık olarak ödenen bu parayla sadece 1 yıl içerisinde 80 ekran akıllı televizyon ya da üst segment bir cep telefonu satın alabilirsiniz. 10 yıl içerisinde ise gerçekten de bir araç satın alabilirsiniz.

Sigara ve Elektronik Sigara Oluşan Farklılıklar

Şimdi gelelim elektronik sigara ile sigaranın farklarına ve benzer yönlerine. Zira bu yönler oldukça dikkat çekicidir ve elektronik sigaranın da neden sigaradan daha faydalı olduğunu kanıtlamaktadır. İlk olarak, sigara ve elektronik sigaranın kullanım farklarına değinelim.

Elektronik sigara; batarya, ateşleyici, ağızlık ve likit kısımlarından oluşmaktadır. Atomizer denilen parça, elektronik sigarada yer alan sıvı likiti bataryadaki güç yardımıyla ısıtır ve buharlaştırır. İşte siz bu buharı içinize çekmektesiniz. Sigarada ise durum çok daha basit ve tehlikelidir. İçerisinde binlerce toksik madde bulunan tütünü, ateş yardımıyla yakarak tütün dumanını içinize çekmektesiniz. Elektronik sigarada buhar içerken sigarada tütün dumanı içmektesiniz. Kullanım açısından bakıldığı zaman, sigaranın daha zararlı olduğunu görebilirsiniz.

Tütün dumanı, içerisinde arsenik, benzen, vinil klorür gibi 70 adetten fazla kanerojen madde barındırmaktadır. Ek olarak 250’den fazla toksik madde, vücudunuza boşu boşuna yük demektir. Vücut bu maddeleri atabilmek adına fazladan efor sarf eder ve gelişimsel süreçler yavaşlar. Son olarak zifir maddesiyle ciğerlerinizin fonksiyonlarını da kısıtlamış olursunuz. Karbonmonoksit dumanı ise tüm vücuda zarar verir ve başta kan dolaşımı olmak üzere tüm dolaşım, boşaltım ve solunum sistemlerinize zarar vermektedir.

Elektronik sigarada, %80 oranında azaltılmış bir toksik madde oranı görmekteyiz. Ek olarak zifir, karbonmonoksit dumanı ve diğer kanserojen maddeler, elektronik sigara içerisinde yer almaz. Sadece sıvı bir aromalı likit yer almaktadır. Bu likit içerisinde nikotin denen madde yer almaktadır. Nikotin, sigaraya olan bağımlılığınızın esas nedeni olarak bilinmektedir. Yani elektronik sigara, tütün ürünlerinden sağlık açısından ve içerdiği maddeler açısından oldukça faydalıdır. Bunu elektronik sigarayı bir süre deneyerek kendiniz de rahat bir şekilde test edebilirsiniz.

Tütün Sigaranın Dezavantajları Nelerdir?

Sigara dumanı, tüm vücudunuza, ellerinize kıyafetlerinize ve ev içerisine sinen bir dumandır. Bu dumandan başta sevdikleriniz olmak üzere tüm canlılar olumsuz bir şekilde etkilenmektedir. Ek olarak sigara içerken izmarit ve kül sorunu her zaman başımızı ağrıtmaktadır. Küllük arayışına girmek, sigara izmaritini yere atarak çevreyi kirletmek ve insanları sönmemiş izmaritlerle zehirlemek artık son bulmalı değil mi? Ancak sigarayı bırakamıyorum diyorsanız bu noktada elektronik sigara sizler için harika bir alternatif olarak yer almaktadır.

Sigaranın dezavantajlarından birisi de, maddiyat açısından yük olmasıdır. Ortalama 1 paket sigara 15 ila 20 lira arasında değişmektedir. Günde 1 paket içen birisi, dolayısıyla sigaraya ayda 450-600 lira gibi bir miktar ödemek zorundadır. e sigaraya geçerek bu konuda da  büyük bir tasarruf sağlayabilir ve sorunların tamamına yakınını ortadan kaldırabilirsiniz. Şimdi de, elektronik sigaranın avantajlarına ve neden sigaradan vazgeçmeniz gerektiğine değinelim.

Elektronik Sigara Avantajları Nelerdir?

Esigara buharı, sigara dumanı gibi zararlı ya da kötü kokuya sahip değildir. Aksine zengin aroma çeşidi sayesinde elektronik sigara, bulunduğu ortama hoş bir koku yaymaktadır. Likitin buharlaştırılması sonucu ortaya çıkan bu buhar hem kalıcı değildir hem de perde gibi hassas eşyaların sararmasını önlemektedir. İnsanlara verdiği hoş koku da avantajların cabasıdır. bide bunların Premium Likit çeşidi vardır.

Normal bir sigaradan ilk başta daha pahalı gibi görünse de orta vadede tasarruflu ve uzun vadede çok daha tasarrufludur. Zira bir defa elektronik sigara alarak aylar veya kullanıma bağlı olarak yıllar boyunca elektronik sigarayı kullanabilirsiniz. Ek sadece E Likit değişimi ister ve bu durum günlük değişimi gerektirmez. Yani sürekli olarak likite de para vermek zorunda kalmazsınız.

Sigarada meydana gelen olumsuz durumlardan birisi de, sigaranın kapalı alanlarda içilmemesidir. Yani otobüs geldiğinde, bir iş çıktığında ya da aniden eve ya da başka bir kapalı ortama girmeniz gerektiğinde sigarayı yere atmak zorunda kalırsınız. Eğer sigarayı söndürürseniz, tamamen yanmayan sigara oldukça kötü bir koku yayar ve cebinize atarsanız o koku sizi bile rahatsız eder. Tekrar yakılan sigara ise içilmeyecek kadar ağır ve kötü bir tad vermektedir. Elektronik sigara ise bu durumu ortadan kaldırmaktadır. Zira elektronik sigarayı içmek için batarya üzerindeki tuşa basarak nefes almanız gerekir. Eğer sigara içemeyecek durumdaysanız, elektronik sigarayı cebinize koyarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İşte tüm bu artıları ve eksileri işin içine dahil edersek, elektronik sigaranın sigaradan hem daha faydalı hem de daha ucuz olduğu sonucuna varabiliriz. Bu nedenle sizler de elektronik sigaraya geçerek sevdiklerinize ve kendinize daha rahat bir yaşam sunabilirsiniz.

Sigara bağımlılığı, günümüzün en zararlı alışkanlıklarından birisidir. Her yıl milyonlarca insan, sigaraya bağlı nedenlerden dolayı hayatını kaybetmekte ve sevdiklerini üzmektedir. Sigara bağımlılığından kurtulmak ise oldukça zor bir durumdur. Sigarayı bırakmak isteyip de bırakamayan insanların sayısında ise her yıl katlanarak artış söz konusudur. Peki sigara bağımlılığından kurtulmadan sigaranın zararlarından kurtulmak mümkün müdür? Cevabımız evet! Bu Kit ile tanışarak sigara bağımlılığınıza bir alternatif bulabilir ve sigara dumanından da kurtulabilirsiniz.

Elektronik Sigara Likit ve Çeşitliliği

Normal sigara gibi nikotin bağımlılığınızı gideren bir aksesuardır. Batarya, atomizer, ağızlık ve likit gibi parçalardan oluşmaktadır. Yedek Parça batarya üzerinde bulunan ısıtıcı düğme sayesinde, likitin ısıtılarak buharlaştırılması sonucu kullanılır. Bu sayede içinize binlerce zararlı madde barındıran sigara dumanı yerine buharlaştırılmış likit çekersiniz. Peki bu sıvı likit, gerçekten de sigara dumanından daha mı zararsızdır? Gelin cevaplayalım.

Sigara dumanı, 250’den fazla toksik madde ve 70’den fazla kanserojen madde barındırmaktadır. Bu maddelerin sigara dumanındaki varlığı, bilimsel araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır. Sigara dumanında yer alan likitte ise zengileştirilmiş aroma, nikotin, VG (bitkisel gliserin) ve PG (propilen glikol)  yer almaktadır. Aroma, %3 ila %15 arasında yer almaktadır ve likite tat veren maddedir. Doğal aromatik tatlandırıcılar, insan sağlığına herhangi bir zarar vermezler. Meyveden, tahıldan ya da kokteylden üretilmiş olabilirler. Nikotin maddesi ise bildiğiniz gibi düşük dozda bir uyarıcıdır ve sigara içerisine yer alan maddelerden birisidir. Bağımlılık yapıcıdır ve sigaraya olan bağımlılığın nedenidir. 

Bitkisel gliserin, tatlandırıcılardan meydana gelmektedir ve çok yoğun bir buhar üretir. Elektronik sigara içerken çıkan dumanın büyük bir kaynağı bu maddedir. Hafif tatlı bir yapısı vardır ve boğaza yapışmamaktadır. Kısaca sigaradaki karbonmonoksit dumanının karşılığıdır ve daha az zararlıdır. Propilen glikol maddesi ise buhar verici ve aromanın tadının keskinleştirilmesini sağlayan bir maddedir. Kozmetik sanayisinde ve gıda endüstrilerinde sıklıkla kullanılan bu madde, elektronik sigaradaki buharı, sizi tatmin etmesini sağlamak amacıyla sertleştirmektedir. 

Elektronik Sigara Çeşitleri

Farklı markalar ve farklı fiyatlar söz konusu olduğu için her elektronik sigara, kullanıcısına aynı hissi yaşatmaz. Özellikle de bazı elektronik sigaralar, insan sağlığı açısından gerçekten de tehlikeli durumlar meydana getirebilir. Zira orijinal olmayan batarya ve şarj makineleri gibi parçalar, patlama riski meydana getirir ve bu nedenle ölümlere gidebilecek tehlikeli durumlar söz konusudur. ve yeni nesil olarak en çok tercih edilen ürün modeli ise iqos dur.

Öncelikle bütçenize uygun bir elektronik sigara seçmeniz gerekir ki bu durumda belirli bir miktarı gözden çıkarmak zorundasınız. Eğer kaliteli ve garantili bir elektronik sigara almak istiyorsanız, yaklaşık olarak 500 liradan başlayan fiyatlarla en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Özellikle de likit konusunda kaliteli markalardan yardım almanız gerekmektedir. Zira bu madde sayesinde elektronik sigara sizler için kaliteli ya da kalitesiz olacaktır.

Vaporesso, Smok, Geek Vape, Eleaf, iqos Heets gibi markalar, kaliteli ve birinci sınıf markaları arasında yer almaktadır. Bu markaların çeşitleri ise oldukça fazladır ve elektronik sigara kullanmak isteyenler adına zengin seçenekler mevcuttur. Bu seçenekleri inceleyerek kendinize en uygun elektronik sigarayı kolayca seçebilir ve hatta kendinize en uygun elektronik sigarayı bulmak adına bizlerden de tavsiyeler ve yardımlar alabilirsiniz. Birde yeni teknoloji ürünü olan İqos Lil Solid Bulunuyor.

Elektronik Sigara Hakkında Bazı Tavsiyeler

Ateş olmadığı için yangın gibi riskler söz konusu değildir ancak kalitesiz malzeme kullanımı sonucu patlama durumları da meydana gelebilir. Bu nedenle en şiddetli tavsiyemiz, elektronik sigara kullanırken dozajında kullanmaya dikkat etmektir. Eğer gereğinden fazla ısıtırsanız önce likit yanacaktır. Bu durumda elektronik sigarayı içerken ağzınıza acı bir tat gelebilir. Likiti değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Sıcaklık ciddi boyutlara ulaşırsa bataryanın patlama durumu da söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda elektronik sigarayı kapatmanız ve ondan güvenli bir mesafede soğumasını beklemeniz gerekebilir.

Son olarak şunu da söyleyelim. Eğer kaliteli malzemelerden ve birinci sınıf markalardan elektronik sigara alırsanız hiç endişe etmeyin. Zira bu ürünler, patlama ya da diğer olumsuz durumlara karşı test edilmiş ve onaylanmıştır. Ancak çakma batarya ve sarj makinesi ile doldurulan elektronik sigaralar, hayatınızı riske atabilir. Eğer gönül rahatlığıyla kullanmak istiyorsanız, orijinal ürünleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Elektronik Sigara Fiyat ve Markaları

Günümüzde sigaraya karşı en sağlıklı ve en güzel alternatif olarak bilinmektedir. Zira elektronik sigaralar, sigara dumanındaki gibi zararlı ve kanser edici maddeler içermemektedir. İşte bu nedenle elektronik sigaralar, sigara bırakmak isteyenler ancak bunu yapamayanlar için sağlıklı bir alternatif yoldur. Peki elektronik sigara alırken nelere dikkat etmeliyiz ve elektronik sigara markaları konusunda hangisine güvenmeliyiz? Bu yazımızda bu husus üzerinde duracağız ve dikkat edilmesi gerekenleri paylaşacağız. Öncelikle en çok merak edilen konu olan elektronik sigara patlama durumlarına göz atalım. 

Elektronik Sigara Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle bütçenize göz atmanız gerekir. Eğer 100-200 lira gibi düşük bütçelere sahipseniz ki haftalık sigara parası olduğunu hatırlatalım- bu durumda bu ürünü almamanız gerekir. Çünkü ne kadar ekmek o kadar köfte durumu burada devreye girmektedir. Eğer çok düşük fiyatlarla ürünü alıp kaliteli sonuçlar beklerseniz, hayal kırıklığına uğrarsınız. Peki en düşük bütçe ne olmalı? Cevap biraz damak tadınıza biraz da elektronik sigara çeşitlerine bağlı değişmektedir. Eğer hem ucuz hem de güvenilir bir elektronik sigara almak istiyorsanız, 500 lira gibi bir  bütçeyi en azından gözden çıkarmanız gerekmektedir. 500 lira, sizin sadece 1 aylık sigara paranızdır bunu unutmayın.

Bütçe konusunu aştıysak bir diğer unsur olan kullanıma geçelim.Atomizer denilen ısıtıcı ve batarya sayesinde likiti buharlaştırır. Ancak elektronik sigarayı kullanırken batarya üzerindeki ısıtıcı tuşa çok basmamalı ve sigara kullanır gibi hızlı nefes almamalıyız. Bu durumda elektronik sigara likiti yanabilir ve elektronik sigaradan acı tat gelmeye başlar. Artık olarak fazla ısıtırsanız, kullanım ömründe kısalma yaşanacaktır.

Kullanım konusunda doğru nefes almak ve gerektiğinde ısıtıcıyı çalıştırmak oldukça önemlidir. Ancak bundan daha önemli bir konu var mı derseniz evet var! O da şarj edilme durumudur. Ne yazık ki batarya ile çalışır ve bataryaların da belirli bir enerji kapasiteleri vardır. Bu kapasite bitince elektronik sigara çalışmaz. Bu nedenle belirli aralıklarla dolum gerekir. Ancak dolum yapmadan önce, elektronik sigara bataryasının ve şarj makinesinin orijinal olduğunu kontrol etmek zorundasınız. Eğer her iki parça da orijinalse o halde gönül rahatlığıyla bu sigaranızı şarj edebilirsiniz. Ancak bu parçalardan birisi bile sahteyse, bu durumda elektronik sigara patlamaları meydana gelebilir. Lütfen bu duruma dikkat ediniz.

Güncel Elektronik Sigara Fiyatları 

 • Vaporesso Revenger Kit 220W Elektronik Sigara. 500,00 TL.
 • Vaporesso Revenger Kit 220W Elektronik Sigara. 450,00 TL.
 • Smok Alien 220W Elektronik Sigara. 450,00 TL
 • Smok Devilkin Kit 225W Elektronik Sigara. 350,00 TL
 • GeekVape Aegis Mini 80W Kit Elektronik Sigara. 250,00 TL
 • Eleaf iStick Pico 75W Elektronik Sigara. 300,00 TL.
 • Smok AL85 Kit 85W Elektronik Sigara. 420,00 TL.
 • Smok X Priv Kit 225W Elektronik Sigara. 500,00 TL.
 • Vaporesso Swag Kit 80W Elektronik Sigara. 400,00 TL.

Elektronik Sigara Markaları

Konusunda en iyi markalar arasında şunlar yer almaktadır: Jull, Vaporesso, Smok, Joyetech, Kangertech, GeekVape, Eleaf ve Aspire... Bu markalar, editörün seçimine göre baştan aşağı sıralanmıştır ve bu nedenle sıralama tamamen kişiseldir. Sizler uygun fiyatlı elektronik sigaraları seçerek sipariş vererek kendinize en uygun elektronik sigarayı seçebilirsiniz.

Back to Top