Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Liqua E Likit

Liqua E Likit
Liqua E-Likit ürün pürüzsüz ve temiz bir tat vermekte en iyi güzel İtalyan Aroması ile yapılır. Liqua E-Likit’in temel özellikleri arasında özel lezzetleri, yüksek kaliteli olan ve damlalılığı yumuşak silikondan oluşan, saf maddeleri ve zarif ve küçük ambalajları ile kusursuz bir görüntüye sahip. 
Ürünün üretiminde yalnızca USD sınıf malzemeler kullanılırken, her şişe yüksek malzeme ve gıda sınıfından imal edilmektedir. Bütün elektronik sigaralara uyumlu bir dolum sıvısı olan Liqua E-Likit, sigara bıraktırmada çok büyük rol oynayan çeşitli nikotin oranları ile kullanıcılara sunulmaktadır.
Pasif içim, kötü koku ya da diş sararması da yaratmayan ürün, karbonmonoksit, zifir ve diğer bütün kanserojen maddeler de içermemektedir. Tüm ürünleri kapalı ambalajda ve kapakları kapalı olarak gönderilirken, Liqua E-Likit ürünün içeriğinde doğal aroma esansı, terapatik nikotin ve bitkisel gliserin yer almaktadır. 
Kullanımında dikkat edilmesi gereken önemli unsurlar arasında ise; ürünü, sigara kullanmayanlar, yaşı 18’den küçük olanlar, hamilelik döneminde olan bayanların kullanmaması, likit dolum sıvıları direkt olarak ağızdan içilmemelidir, evcil hayvanların ve çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak saklanmalı, içeriğinde yer alan terapatik nikotin sigara bağımlılığının sona ermesini amaçlamaktadır. Ortalama olarak 2-3 ay sonrası için nikotinsiz olan likitlere geçilmesi önerilmektedir.
Liqua E-Likit ürünleri arasında mix aroması ile birlikte Blueberry - Yaban Mersini, Cappuccino özlü, Cherry – Kiraz, Citrux Mix, Liqua Coffee  ile Kahve özü, Red Oriental Tobacco, Likit Red Oriental (bu ürün içinde tütün aromasının yanı sıra baharat ve fındık aromaları da yer almaktadır), Strawberry yani; Çilek, Traditional Tobacco - Geleneksel Tütün, İtalyan lezzet, Turkish Tobacco diğer adı ile Türk Tütünü ve Two Mints – nane barındıran özleri lezzet ve tatları ile sunulmaktadır.
Bu kategoride henüz ürün Yok.

Back to Top